Uskutečnili jsme tradiční akci "chleby" a přišli jsme za Vámi.

Svatováclavské slavnosti v obvodu Ostrava-Jih se povedly. Pivo výborné, hudba a lidi skvělí, počasí na jedničku, občerstvení taky bezva.

Účastníme se šachového přeboru o pohár starosty obvodu. Na akci jsme se aktivně podíleli co do vzniku i přípravy.

Výzbroj pro děti na začátek školního roku. Akce Pastelky. Hodně štěstí všem Přejí Mirek Paul a Jirka Dostál.

Dvě pěkné akce na Ostravě Jihu na kterých máme podíl. Motorkářská show a Cyklosvětluška - charitativní skvělá akce pro naše spoluobčany s duševním handicapem. 

Děvčata ze Sportovní basketbalové školy, zápolí v turnaji Ostrava Cup 2018 a memoriálu Jiřího Jurdy mezi 7. 9. až 9. 9., stejně jako další mládežnické basketbalové kluby.

Svěcení kapličky svatého Josefa v Ostravě Zábřehu, Pískové doly. Světil P.Mgr. Vítězslav Řehulka. Zúčastnili jsme se. František Staněk, Miroslav Paul, Jiří Dostál, Zdeněk Skalka.

Setkání kandidátů do voleb zastupitelstva obvodu Ostrava-Jih se povedlo. Účastnili se František Staněk, Miroslav Paul, Karel Pražák, Jiří Dostál, Viktor Šedo a další.

Jiří Dostál a Zdeněk Skalka  se účastní v Kině Luna vernisáže fotografií zachycující osmičkové události uplynulého století.

XXI. ročník festivalu Folklor bez hranic Ostrava v Hrabůvce u K-TRIO navštívili 14.8.2018 i Mirek Paul, Jirka Dostál a Zdeněk Skalka.

Dne 7.8.2018 navštívil Mgr. Jiří Dostál předseda komise pro bezpečnost, proti kriminalitě, sport a volný čas obvodu Ostrava – Jih tábor dětí z Ostravy - Jihu.

Den s Integrovaným Záchranným Systémem obvodů města Ostravy proběhl za účasti Mgr. Jiřího Dostála předsedy komise pro bezpečnost, proti kriminalitě, sport a volný čas obvodu Ostrava – Jih v sobotu 14.7.2018.

Den KDU – ČSL v Dolní oblasti Vítkovic, který se konal v sobotu  9. června 2018 se účastnili i členové výboru MO Ostrava – Jih, Mirek Paul, Jirka Dostál, Karel Pražák.

Dne 26.4.2018 proběhla v Bělském Lese již pátá výsadba Sadu Mladých za účasti 40 rodin. Tuto již oblíbenou tradici před dvěma roky zavedl místostarosta Ostravy – Jih  RNDr. František Staněk, Ph. D.

Please reload