M_Domašík.jpg
Ing. Michal Domašík

Narozen v Ostravě (1982), kde žije dodnes.

Po složení maturitní zkoušky na gymnáziu v Ostravě-Zábřehu  pokračoval ve studiu  na VŠB-TU Ostrava, fakultě stavební, obor dopravní stavitelství, zakončeném v roce 2006. V roce 2014 pak ještě získal  od ČNB  kvalifikaci vyšší odborné způsobilosti pojišťovacího zprostředkovatele.

 

Svoji profesní kariéru zahájil v roce 2006 jako projektant mostů ve společnosti Dopravoprojekt Ostrava,a.s.  Od roku 2012 pak po dobu dvou let pracoval jako finanční poradce ve společnosti Partners Financial Services, a.s., kde se zaměřoval především  na oblast pojištění pro fyzické osoby.

 

Od roku 2014 působí ve společnosti RESPECT, a.s., která je jedním z předních pojišťovacích makléřů pro průmyslové pojištění v ČR, kde se zabývá se také problematikou pojištění měst a obcí. Při této práci využívá získaných  znalostí  a zkušeností jak ze stavební sféry, tak i z pojišťovnictví.

 

V současné době je členem zastupitelstva  městského obvodu Ostrava-Jih, kde také působil  jako člen ekonomické a investiční komise. Je rovněž členem školské rady ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 (čestná funkce).

 

Od svého dětství se aktivně věnuje  hudbě, hraje na housle a je sólistou sboru kostela Sv. Ducha v Ostravě-Zábřehu.   Také rád sportuje.

 

Je ženatý, má dvě dcery (10 a 6 let), se kterými nejraději tráví každou volnou chvíli.