Přečtěte si co se nám již podařilo a co chceme prosadit.

Přečtěte si náš volební program nejen pro období 2018 – 2022

Vážení občané,

čtyři roky rychle uplynuly a včera proběhlo poslední jednání stávajícího zastupitelstva městského obvodu Poruba. Při této příležitosti nám dovolte vám poděkovat za spolupráci a popřát vám hodně pracovních i osobních úspěchů.

Porubští zastupitelé se v tomto volebním období sejdou naposled na svém 26. zasedání dne 12. září 2018 v 16 hodin. Přijďte i vy diskutovat nad tématy, která jsou pro Porubu důležitá.

KDU-ČSL v Porubě se jednoznačně vyjádřila za zachování porubského lesoparku u Myslivny coby zóny přírodního a rekreačního charakteru.

Strategický plán, na jehož tvorbě se společně s občany podíleli i zástupci odborné veřejnosti, obsahuje vize, cíle a priority.

Poruba byla opět úspěšná: v soutěži Ministerstva práce a sociálních věcí ČR předložila v kategorii nad padesát tisíc obyvatel nejlepší projekt a získala tím dotaci ve výši dva miliony korun. Peníze budou využity na různé prorodinné aktivity.

V Domově Slunečnice v Porubě se v pondělí 18. června 2018 od 17 hodin bude konat veřejná debata k projektu výstavby nové tramvajové trati na 7. a 8. obvod.

Přijměte, prosím, pozvání na veřejné fórum Porubské desatero. Prezentujte své názory na různé oblasti života v Porubě, například k sociálním věcem, vzdělávání, životnímu prostředí nebo mobilitě.

Please reload