R_Gogelova.jpg
Ing. Regina Gogelová

Narozena v Ostravě (1967), kde také dosud stále žije.

Po absolvování střední ekonomické školy pracovala po dobu dvou let jako účetní na dole Paskov. V roce 1988 pak byla přijata k řádnému studiu na Ekonomické fakultě VŠB – TU v Ostravě, kterou absolvovala s červeným diplomem. Od roku 1993 se pohybuje ve finanční sféře, kde prošla řadou pozic od přepážkového pracovníka až po specialistu firemního bankovnictví. Nad rámec svých pracovních povinností se v minulosti věnovala i lektorské činnosti.

 

Dlouhodobě se aktivně podílí na veřejném dění v městském obvodě Nová Bělá. Ve dvou  posledních volebních obdobích zde byla zvolena za člena obvodního zastupitelstva, v období let 2010 - 2014 pracovala ve funkci člena rady a navíc po mnoho let působí ve finančním výboru. Poslední 4 roky je rovněž  členkou  Komise pro otevřenou radnici Rady statutárního města Ostravy a členkou dozorčí rady městské obchodní společnosti Ostravský informační servis s.r.o.

 

Ráda čte, věnuje se kondičnímu sportu, zajímá ji kultura a cestování. Je vdaná, má dvě, dnes již dospělé děti. Bydlí s manželem v rodinném domku v Nové Bělé.